Allahindlus!

Pulssoksümeeter

26.00 23.00

Sõrmel kasutatav pulssoksümeeter on mõeldud kiireks ja mobiilseks hapniku küllastatuse ja pulsisageduse mõõtmiseks. Pulssoksümeetrit võib kasutada pere-, haigla- ja spordivaldkondades (mitte kasutada treeningu ajal, aga võib kasutada enne ja pärast treeningut).

Seda toodet kasutavad ka mitmed Eesti perearstikeskused ja haiglad!

 

Hemoglobiini saturatsioon on vere oksühemoglobiini (HbO2) protsent, mis on kogu hemoglobiini hulga maht, mis on võimeline rikastuma hapnikuga (Hb) veres, teisisõnu oksühemoglobiini hulk veres. See on tähtis parameeter respiratoorse vereringe süsteemi jaoks. Paljud respiratoorsed haigused võivad viia SPO2 küllastumise vähenemiseni. Enamgi veel, hapniku tootmise vähenemist võivad põhjustada paljud faktorid, mis viivad hemoglobiini saturatsiooni alanemiseni näiteks analgeesiast põhjustatud autoimmuunsüsteemi funktsioonihäire, intensiivne postoperatiivne trauma, valusündroomi mõnede meditsiiniliste protseduuride järgselt jne, mis on kaasa aidanud selliste ebasoodsate sümptomite nagu minestamine, oksendamine ja nõrkustunne ja nii edasi. Lisaks veel, kui ei saa vastavat ravi võib see kaasa tuua ohtu inimese elule.

Sõrmeotsa pulssoksümeeter on mõõtmetelt väike, madala energiatarbimisega, kerge käsitleda ja kaasaskantav. Seadme kuvar näitab selgelt vajalikku hemoglobiini saturatsiooni astet. Pulssoksümeetri kliinilises uuringus on tõestatud, et see on täpne ja võib korrata SPO2 täpsemat ja stabiilsemat mõõtmist.

Üldiselt peaks olema õige hapniku küllastatuse tase tervel inimesel 95-97%. Toode mahub mugavalt peopessa ning aitab hoiatada tõsiste haigusjuhtude puhul mugavalt sinu enda kodus!

Kes peaksid kasutama pulssoksümeetrit?

Patsiendid, kel on hingamisega raskusi
Eakad inimesed
Inimesed, kes on Covid-19 riskigrupis
Inimesed, kes tahavad mõõta hapniku küllastatuse taset ning pulsisagedust
Omadused

Selge OLCD ekraan
Väga kerge – 50 g (sh 2 x 1.5 V AAA patareid)
Kerge kasutada – pärast sõrme asetamist ning nupu vajutamist ilmub mõõtmistulemus ekraanile sekunditega
Automaatne väljalülitamine.

Kategooria:

Tehnilised andmed

Mõõtmisvahemik: Hemoglobiini küllastumise vahemik (täpsus ± 2%) 70% – 100%
Pulsisageduse mõõtmisvahemik (täpsus ± 2 bpm) 30-250 bpm
Kaal: 50g koos 1.5 AAA patareidega
Patareid on komplektis.
Värv: sinine ja valge.