Allahindlus!

Tsiviilkaitse näomask 50tk

50.00 35.00

Kolmekihiline tsiviilkaitsemask katab kasutaja nina ja suu ning aitab tõkestada viiruseosakeste levikut.

Kaitsemaski 3 kihti:
1. Sinine väline kiht blokeerib efektiivselt nähtavaid osakesi.
2. Keskmine kiht on kõrge bakteriaalse kaitsega filter.
3. Näopoolne kiht imab endasse hingeõhku jättes naha niiskusevabaks.

Elastsete aasade ja ninaklambriga kaitsemask sobib igale näokujule ja ei tekita peale pikaajalist kandmist kõrvadele valu.

Kaitsemaskid ei paku täielikku kaitset viiruste eest, kuid vähendavad nakatumise riski.

Komplektis on 50 kaitsemaski.

Peamine põhjus maski kandmiseks on ennast ja teisi kaitsta piiskade eest, mis tekivad näiteks siis, kui inimene köhib või aevastab ning ka paljude muude õhus levivate osakeste eest kaitseks. Mask toimib, kui kaitsekiht, mis ei lase neid piiskasid meie hingamisteedesse. Piisad on üsna suured ning gravitatsioon tõmbab nad maa poole. Enamjaolt ei jää nad õhku hõljuma ega ei jõua ka väga kaugele. Köhimine võib väljutada kuni 3000 piiska ning nad võivad liikuda lausa kuni 70km/h!
Kui mask on paigas toimi järgmiselt. Hinga kiirelt ja sügavalt sisse. Kui mask on paigaldatud õigesti, peaksid tundma alarõhu teket maski seespool.
Vahetage maski kui see saab märjaks või mustaks. Ei ole vastupidav õliga kokkupuutes. Kui teil tekivad raskused hingamisega, eemaldage mask.

Kasutusjuhend: Pane mask näo ette ja pressi ninale toetuvat alumiiniumist kaart, et maski ülemine serv oleks tihedalt nina vastas. Seejärel tõmba maski alumine serv üle lõua ja veendu, et mask kataks tihedalt näo nii alt, kui ülevalt poolt. Kinnita paelad kõrva taha. Kui mask on korra näolt alla või üles tõmmatud või seda on käega korduvalt kohendatud ja katsutud, tuleb mask välja vahetada. Kaitsemaski maksimaalne kandmise aeg on kolm tundi. Seejärel on soovitatav maski vahetada, sest selle pealispind võib viirust edasi kanda. Mask ei tohi olla niiske. Niiske mask tuleb välja vahetada. Kasutatud mask tuleb visata kaanega prügikasti või panna kinnisesse kilekotti. Mitte mingil juhul ei tohi kasutatud maski jätta kuskile vedelema. Mask ei ole mõeldud jagamiseks ning seda tohib kasutada vaid üks inimene. Pärast maski eemaldamist peab pesema hoolega käsi, sest saastunud mask võib kanda haigustekitajaid. Pärast maski eemaldamist võib nägu puudutada vaid siis, kui käed on korralikult pestud.

Laos

Tootekood: Deso 1-1-1-1 Kategooriad: ,

• anatoomilise kujuga, nahasõbralik
• kolm kihti (välimine ja sisemine PE)
• ühekordseks kasutamiseks
• pakis 50 maski
• kõrvataguse kinnitusega

Lisainfo

Kaal5 kg

Sulle võib meeldida ka…